Dzieło Biblijne

Email Drukuj
1m.jpgAby głosić Słowo Boga.
Podyplomowe Studia Biblijne 2008-2010

 
Agnieszka Figura

 
Kiedy w przykościelnej gablocie przeczytałam na plakacie, że na PWT można podjąć naukę na PSB w sercu poczułam, że to jest to, co chciałabym zrobić w swoim życiu. Poznać lepiej Słowo Boże i dowiedzieć się więcej na jego temat, aby w przyszłości móc lepiej dzielić się Słowem Bożym z innymi ludźmi. W swoim sercu wierzę, że to Duch Święty mnie tak natchnął i poprowadził w tym kierunku.
Minione dwa lata są dla mnie czasem duchowego wzrastania w poznawaniu naszego Pana Jezusa Chrystusa przez Jego Słowo i w Jego Słowie. Również świadectwo wykładowców było dla mnie ogromną zachętą do zgłębiania całego bogactwa treści, którą zawiera w sobie Słowo Boże, będące źródłem czystym i stałym życia duchowego.
Mam to szczęście, że prowadzę małą grupę biblijną we wspólnocie i mogłam na bieżąco dzielić się z jej członkami tym, co sama poznałam na PSB. To ogromna radość móc być świadkiem tego jak ludzie chcą poznawać przesłanie Bożego Słowa i pomagać im w tym, a jednocześnie ubogacać się ich świadectwem.
Serdecznie zachęcam jeszcze do końca niezdecydowanych czy warto podjąć taką naukę, aby poddali się prowadzeniu Ducha Świętego, a na pewno za dwa lata zobaczą, że warto było ten czas oddać Panu i pozwolić Mu działać.

 
W czerwcu 2010 r. już druga grupa słuchaczy ukończyła Podyplomowe Studia Biblijne. Były one swoistą drogą do Emaus, wędrówką z Jezusem i poznawaniem Słowa, by na końcu doświadczyć obecności i miłości Chrystusa w Eucharystii, którą zakończyliśmy i równocześnie rozpoczęliśmy kolejny etap naszego życia, podobnie jak uczniowie, którzy na swej drodze spotkali zmartwychwstałego Jezusa.

 
Słuchacze PSB wraz z wykładowcami
2.jpg
3.jpg 
 4.jpg

 

 
Dzieło Biblijne


© Copyright Słowo Biblijne 2006. All rights Reserved. Made in quaint.pl